شرایط پذیرش آثار یازدهمین آیین انتخاب و معرفی و تجلیل پژوهشگران برتر دینی

مدیران محترم پژوهشگاهها و مراکز و موسسات پژوهشی و روسای محترم دانشگاهها

 

سلام علیکم

 

موضوع: فراخوان یازدهمین آیین تجلیل دین پژوهان کشور

احتراماً با تبریک ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی، به استحضار می رساند یازدهمین آیین انتخاب، معرفی و تجلیل پژوهش های برتر دینی و پژوهشگران برگزیده و پیشکسوتان دین پژوهی، به منظور حمایت، توسعه، غنی سازی و ترویج پژوهشهای دینی، با تصویب شورای دین پژوهان کشوربرگزار می شود.

خواهشمند است آثار پژوهشی و پایان نامه های اتمام یافته و آماده چاپ خود را جهت قرار گرفتن در فرایند بررسی و ارزیابی و انتخاب با شرایط ذیل به دبیرخانه دین پژوهان کشور ارسال فرمائید.

شرایط:

۱-   ویژگی های اثر پژوهشی بر اساس تعریف شورای علمی به این شرح می باشد: نو آوری علمی، روشمند بودن، پاسخگو بودن به سوالات نظری و دارای راه حل عملی در مسائل علمی، نقادی، ایده پردازی و مدل سازی.

۲-  استثنائاً در این دوره، آثار تولید شده در دو ساله اخیر (۹۴ و ۹۵ ) پذیرفته و آثار پژوهشی دینی سالهای قبل از این دوره به کمیته های ارزیابی ارائه نخواهد شد.

۳- آثار چاپ شده، مورد ارزیابی و انتخاب قرار نمی گیرند زیرا آیین معرفی و تجلیل از پژوهشهای برتر دینی صرفاً به آثار آماده چاپ اختصاص یافته است.

۴-   پایان نامه های دکتری و سطح چهار حوزه نیز چنانچه واجد شرایط یاد شده باشد پذیرفته می شود.

توضیح: آثار ارسالی می بایست در قالب متن صحافی شده نهایی و آماده چاپ و دارای معرفی توصیفی و چکیده به همراه فایل دیجیتال در مهلت مصوب از ۱۵ بهمن ۹۵ الی ۱۵ خرداد ۹۶ به دبیرخانه دین پژوهان کشور تحویل شوند.

جهت اطلاعات بیشتر از طریق تماس با دبیرخانه و یا مراجعه به سایت www.dinpajoohan.com   اقدام فرمایند.

Leave A Reply

Your email address will not be published.