تحریم جامعه المصطفی از سوی آمریکا اقدامی ضد بشری است

دبیرخانه دین پژوهان کشور تحریم جامعه المصطفی العالمیه(ص) از سوی آمریکا را به شدت محکوم کرد.

این دبیرخانه تحریم‌های ظالمانه در مورد نهادهای علمی و آموزشی بین المللی را سند کذب بودن ادعاهای آزادی و دموکراسی و حقوق بشری استکبار جهانی و ایّادی آن دانست .

در بیانیه رسمی دبیرخانه دین پژوهان در این باره آمده است:

دانشگاهها و مراکز علمی، پژوهشی و آموزشی نقش مهمی در پیشرفت جوامع بشری و تربیت همه استعدادها و نخبگان جهان دارند و منحصر به یک کشور و یا جغرافیای محدود نیستند و خروجی آنها در خدمت همه آحاد بشر است. جامعهالمصطفی العالمیه(ص) در دو عرصه علوم انسانی و علوم اسلامی از گستردگی و کیفیت علمی بالایی در سطح جهان برخوردار است و در زمره ی یکی از بهترین دانشگاههای بین‌المللی و مراکز تحقیقاتی جهان به شمار می‌رود و دانش‌آموختگان این دانشگاه، در هر نقطه‌ای از جهان مروج اتحاد و یکپارپگی امت اسلامی و مبلغ و مبشّر صلح پایدار جهانی و عدالت حقیقی در زیر لوای اسلام ناب محمدی هستند.

تحریم این دانشگاه بین‌المللی که مورد قبول پیروان همه مذاهب مسلمانان جهان است، اقدامی ضد بشری و غیرقانونی و ناقض حقوق بشر واقعی است.

آمریکا تحت تاثیر و نفوذ لابی صهیونیست های معاند با اسلام از دانش‌آموختگان و متفکران و پژوهشگران جامعهالمصطفی(ص) ترس و هراس دارد و خوب میداند که این خیل دانشجویان و اساتید و طلاب عالم و فاضلِ شاغل به تحصیل و پژوهش در سراسر جهان ، پیام اسلام ناب محمدی را به سایر جهانیان می‌رسانند و توطئه‌های آمریکا را آشکار می‌کنند و همین امر برای آنان ناگوار است.

دبیرخانه دین پژوهان، اعمال تحریم نابخردانه و غیر قانونی و ظالمانه آمریکا نسبت به جامعه المصطفی العالمیه را به شدت محکوم نموده و انزجار تمامی اعضا و نمایندگان خویش را از این اقدام ننگین آمریکا اعلام و به انحای مختلف به گوش جهانیان خواهد رساند.

دبیرخانه دین پژوهان کشور

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.